bip logo Mapa strony

 
kalendarzDzisiaj jest: 22 Listopad 2017 Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan

Akademia PaNaCeUm

Opublikowano: środa, 16, December 2015

1444326350akademia panaceum okWychodzimy z inicjatywą utworzenia uniwersytetu dziecięcego – Akademii PaNaCeUm, miejsca, w którym młodzi ludzie będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, pogłębiać wiedzę i poszerzać własne horyzonty. Akademia PaNaCeUm rozpoczyna swoją działalność od października w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sandomierzu, ul. Schinzla 13a.

Zajęcia Akademii PaNaCeUm skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Obejmują one swym zakresem języki obce: język angielski, niemiecki, hiszpański; informatykę, grafikę komputerową oraz podstawy tworzenia gier komputerowych; mechatronikę i robotykę; fotografię; kosmetologię; teatrologię i emisję głosu; historię; geografię oraz, a może przede wszystkim pedagogikę zabawy.

Po każdym module proponujemy dzieciom wykonanie pomocy naukowej związanej z tematyką zajęć np. po zajęciach komputerowych - plakat do wymyślonej gry, po module językowym, np. plansze z częściami ciała w określonym języku, po zajęciach z pedagogiki zabawy plansze z błędami komunikacyjnymi lub mandale, po części geograficznej – plansze z częściami-stronami świata lub własnoręcznie sporządzone mapy, np. Sandomierza, itp.

Podczas realizacji zajęć dla dzieci nie zapominamy o rodzicach, dla których przygotowujemy ciekawe spotkania dotyczące umiejętności oraz „patentów” wychowawczych. Mamy nadzieję, iż zainteresowaniem będą się również cieszyć: salon kosmetologiczny dla rodziców oraz kawiarenka PaNaCeUm.

Uniwersytet dla dzieci Akademia PaNaCeUm jest przedsięwzięciem Stowarzyszenia PaNaCeUm i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sandomierzu.

Szczegółowe informacje na temat Akademii PaNaCeUm dostępne są na stronie: www.stowarzyszenie-panaceum.com.pl oraz na Facebook’u: https://www.facebook.com/stowarzyszenie.panaceum.

Osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach Akademii PaNaCeUm prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZAPRASZAMY!!!

Do pobrania:

Regulamin Akademii PaNaCeUm

Formularz zgłoszeniowy

Odsłony: 1493

Partnerzy

Herb Miasta SandomierzHerb powiatu sandomierskiegowojewództwo świętokrzyskieWappen Emmendingen Miasto partnerskie SandomierzaNewark-on-Trent, miasto partnerskie SandomierzaBadische Zeitung - największa gazeta codzienna BadeniiEmmendinger Tor - tygodnik Emmendingen i regionuLogo iTV Wisła