bip logo Mapa strony

 
kalendarzDzisiaj jest: 11 Grudzień 2017 Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Otwarcie na nowe wyzwania

Kategoria: Promocja uczelni Opublikowano: poniedziałek, 19, June 2017 Kamil

 

Wydział Zamiejscowy w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach otwiera się na potrzeby lokalnych szkół. Dziekan Wydziału dr Małgorzata Makowska – Brzychczyk podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu.


Jak wynika z treści tego dokumentu Uczelnia i Szkoła podjęły współpracę celem promocji Uczelni i jej oferty edukacyjnej w środowisku Szkoły oraz nawiązania kontaktów uczniów Szkoły z Uczelnią. Zobowiązania obejmują w szczególności m.in. przeprowadzanie przez nauczycieli akademickich Uczelni wykładów, przykładowych zajęć w siedzibie Szkoły, możliwość udziału uczniów w wybranych wykładach i zajęciach prowadzonych w siedzibie Uczelni oraz konsultacji naukowych dla kadry pedagogicznej oraz uczniów Szkoły, umożliwienie studentom Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbywania praktyk studenckich w Szkole. Jak zapewniła dr M. Makowska – Brzychczyk prowadzone są rozmowy kolejnymi placówkami edukacyjny m z Sandomierza i jego okolic. Wierzymy, że absolwenci szkół średnich i nie tylko, odkryją wartość kształcenia uniwersyteckiego w Sandomierzu – dodała dziekan Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu.

GALERIA ZDJĘĆ

Odsłony: 190

Partnerzy

Herb Miasta SandomierzHerb powiatu sandomierskiegowojewództwo świętokrzyskieWappen Emmendingen Miasto partnerskie SandomierzaNewark-on-Trent, miasto partnerskie SandomierzaBadische Zeitung - największa gazeta codzienna BadeniiEmmendinger Tor - tygodnik Emmendingen i regionuLogo iTV Wisła