bip logo Mapa strony

 
kalendarzDzisiaj jest: 20 Listopad 2017 Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

WIOSNĄ WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY ROZDAJE SZCZĘŚCIE

Kategoria: Promocja uczelni Opublikowano: piątek, 07, April 2017 Kamil

 

Jedną z misji i przywilejów Uniwersyteckiego Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu jest aktywne uczestniczenie w życiu społecznym, kulturalnym i rozrywkowym miasta Sandomierza i regionu.

 


W ramach tego typu działań 1 kwietnia (to nie primaaprilisowy news) zostaliśmy zaproszeni na uroczystość święta sandomierskich Grażyn, które w tym dniu obchodziły imieniny. Wydział reprezentowała Pani Dziekan dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk, którą poproszono o wygłoszenie okolicznościowego wykładu na temat: "Umowy ze szczęśliwym życiem".
Z jego treści świętujące solenizantki dowiedziały się jak szczęście postrzegać z wielu płaszczyzn m.in. biologii, neurolingwistyki, psychologii, filozofii, a nawet dietetyki. Wszystkie panie słuchały tych treści z uwagą, a jak to dokładnie wyglądało można zobaczyć w telewizyjnej relacji ITV Wisła. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.


https://itvwisla.tv/opanowaly-miasto-pospolite-ruszenie-grazyn-w-sandomierzu/

Odsłony: 2493

Partnerzy

Herb Miasta SandomierzHerb powiatu sandomierskiegowojewództwo świętokrzyskieWappen Emmendingen Miasto partnerskie SandomierzaNewark-on-Trent, miasto partnerskie SandomierzaBadische Zeitung - największa gazeta codzienna BadeniiEmmendinger Tor - tygodnik Emmendingen i regionuLogo iTV Wisła